Graphic Designer

Angajăm:

Esti talentat si creativ?

Iata ce avem nevoie de la tine:

  • experienta in grafica si design
  • abilitati de design grafic ce pot fi demonstrate prin prezentarea unui portofoliu
  • experienta de lucru cu software-uri de grafica (ex: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator etc.)
  • o buna gestionare a timpului de lucru si a termenelor de livrare – deadlines

Care vor fi responsabilitatile tale?

  • Realizezi solutii de design grafic pentru produsele și editare foto și video.
  • Realizezi materiale grafice necesare dezvoltarii identitatii companiei
  • Asiguri grafica pentru e-mailuri promotionale, bannere, campanii
  • Realizezi elemente de design social media (timeline, covers, posts)
  • Creatie grafica pentru logo-uri, afise, pliante etc
  • Determini dimensionarea si modul de aranjare ale materialelor ilustrative
  • Prelucrezi si realizezi noi imagini cu ajutorul programelor software
  • Revizuiesti imaginile produselor si propui imbunatatiri dupa caz

Ce iti oferim noi?

  • Salariu motivant si crescător, in functie de rezultate si performante
  • Un mediu de lucru tanar, entuziast si dedicat.
  • Angajare oficială. Salariu 30 000 lei, full time.

Vrei sa muncesti cot la cot cu noi pentru a construi proiecte extraordinare, cu impact asupra pietei?

Vrei sa iti pui in valoare talentul si creativitatea? Vino!

Daca te regasesti in cerintele de mai sus, trimite un CV la adresa.....

Nu uita sa adaugi si portofoliul tau, sa iti vedem lucrarile.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть