SEO / Google Ads специалист / SERM Google Ads

Angajăm:

Cerințe față de candidați:

  • Experiență de lucru în SEO de minim 1 an;
  • Pasiune pentru SEO și marketingul digital;
  • Abilitatea de a crea, comunica și implementa strategii SEO;
  • A fi la curent cu cele mai noi tendințe și cele mai bune practici în SEO;
  • Experiență în utilizarea instrumentelor SEO, precum Moz, Screaming Frog, MajesticSeo, Google Search Console și Analytics;
  • Deținerea unui certificat Google Analytics va fi considerată un avantaj.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor SEO;
  • Analizarea concurenței pentru identificarea oportunităților de optimizare;
  • Efectuarea unei analize tehnice a sistemului pentru identificarea factorilor de blocare;
  • Selecția și analizarea cuvintelor cheie și frazelor (Buyer Personas);
  • Elaborarea unui plan de optimizare la nivelul on-page/off-site.
  • Monitorizarea și raportarea performanței SEO;
  •  Colaborarea cu echipele de dezvoltare web și de conținut.

Oferim:

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv;
  • Mediu de lucru plăcut și prietenos, cu evenimente de echipă și activități sociale;
  • Acces la instrumente și tehnologii de ultimă generație;
  • Perspective de avansare în carieră și posibilitatea de a deveni un lider în domeniul SEO;
  • Reduceri avantajoase la toate produsele companiei.

E-mail: stroiprestij@gmail.com
Telefon: 078821071
www.eurosanteh.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть