Graphic Designer

Suntem în căutare de:

Salutare!

Suntem echipa Meraki Bureau și căutăm un Junior Graphic Designer cu viziune și pasiune. Dacă ești creativ, îți place să inovezi și ești mereu la curent cu cele mai noi tendințe, te vrem în echipa noastră!

Responsabilități:

  • Crearea de materiale grafice pentru diverse proiecte (postere, bannere, etc.)
  • Colaborarea cu echipa de marketing pentru a dezvolta concepte vizuale captivante
  • Lucru rapid
  • Dezvoltarea imagini grafice pentru campanii online și social media
  • Dezvoltarea de animații simple pentru campanii online și social media
  • Menținerea unei comunicări eficiente cu restul echipei pentru a asigura un flux de lucru armonios

Cerințe:

  • Abilități creative și capacitatea de a genera idei inovatoare
  • Rapiditate și eficiență în realizarea sarcinilor atribuite
  • Flexibilitate în adaptarea la diverse stiluri și cerințe de proiect
  • Cunoștințe de bază în animație și utilizarea software-urilor specifice (Adobe After Effects, etc.)
  • Competențe solide în utilizarea programelor de design grafic (Adobe Creative Suite: Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • Abilitatea de a lucra full time în oficiu

Ce oferim:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu creativ și dinamic;
  • Posibilitatea de a participa la proiecte variate și interesante;
  • O echipă de colegi prietenoși;
  • Dezvoltare profesională și oportunități de creștere în cadrul companiei;
  • Salariu negociabil;
  • Oficiu în centrul Chișinăului.

Dacă te recunoști în descrierea de mai sus, așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem! Trimite-ne CV-ul tău și portofoliul de lucrări la adresa noastră de e-mail. Te așteptăm în echipa Meraki Bureau!

Ready to join us?

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть