Manager Vinzari

Angajăm:

ACCESIT - reprezentantul oficial al fabrilcilor italiene de top,  producatoare de mobilier de bucatarie, mobilier de casa si birou, cauta candidati pentru postul de Manager pe Vinzari.

Cerințe:
  • Experiență în domeniul vinzarilor (avantaj);
  • Utilizator sigur de PC
  • Studii superioare sau medii;
  • Capacitate de a lucra în echipă.
  • Cunoașterea limbilor rusă si română obligatoriu,  italiana va constitui un mare avantaj;
  • Aptitudini excelente de comunicare, prezentare și ofertare;
  • Bune abilități de organizare și coordonare;
  • Rezistenta la situatii de stres
  • Atitudine prietenoasă și entuziasm față de lucru
  • Punctualitate, disciplina și gândire pozitivă;
Responsabilități:
  • Consultarea clienţilor privind sortimentul, beneficiile şi caracteristicile produselor;
  • Prezentarea , promovarea si vânzarea produselor.
  • Căutarea de noi clienți și lucrul cu baza acumulată de clienți ;
  • Oformarea ofertelor comerciale si comunicare cu clientii.
  • Informarea clienților despre produse si promoții;
Compania oferă:
  • Angajare oficială;
  • Program de lucru: 5 zile pe săptămână, de la 10:00 la 19:00
  • Comunicații mobile achitata de companie
  • Traininguri, seminare, vizitarea producatorilor italieni din contul companiei;
  • Oportunitate de dezvoltare profesională;
  • Birou modern si confortabil in centru orasului;
  • Cafea, ceai pentru coffe-break
web: https://accesit.md/

060099009
E-mail: vitalic009@list.ru

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть