Inginer - proiectant

Angajăm:

Departamentul Outdoor Solutions Importatot unic de siteme premium de acoperire si inchidere laterala a spatiilor exterioare publice si private.

Este in cautarea unui Inginer – proiectant.

Responsabilități:

  • Cunoașterea de luarea a masurărilor;
  • Proiectare in programele AutoCAD ,SketchUp, 3D Max
  • Ofertare si comunicare cu clientii.
  • Controlul calității etapelor de pregatire si instalare.

Cerințe:

  • Înțelegerea tehnică a materialelor utilizate în confecțiile metalice
  • Elaborarea specificațiilor tehnice;
  • Abilitatea de a lucra cu desene si documentație tehnică;
  • Experiență de cel puțin 1-2 ani în utilizarea programele AutoCAD, SketchUp, 3D Max;
  • Disciplină, abilități de comunicare;
  • Capacitate de a lucra în echipă.

Compania oferă:

  • Salariu atractiv
  • Pachet social

Telefon: 060099009
E-mail: vitalic009@list.ru

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть