Asistent manager

Angajăm:

Departamentul Outdoor Solutions. Oferim solutii unice si personalizate pentru terase publice si private. Pergole bioclimatice sau pergole cu tavan retractabil , sisteme de inchidere laterala pentru terase , sisteme retractabile tip vela, copertine retractabile, decking , mobila outdoor s.a – toate se regasesc in portofoliul companiei noastre.

Suntem in cautarea unui asistent manager care va fi implicat în operațiunile zilnice de vinzari, inclusiv gestionarea ofertelor, programarea întâlnirilor și coordonarea proiectelor. Cunoștințele tale de PC vor fi o componentă cheie a jobului tău.

Cerințe:

  • Disciplină, puntualitate, abilități de comunicare
  • Utilizator sigur de PC
  • Abilitatea de a lucra cu desene si documentație tehnică
  • Capacitate de a lucra în echipă.
  • Cunoașterea de luarea a masurărilor
  • Studii speciale sau superioare sunt bine venite
  • Disponibil de a insusi informatie noua
  • Cunoașterea limbilor rusă, română, engleză si italiana va constitui un mare avantaj;
  • Identificarea modalităților de rezolvare a sarcinilor

Responsabilități:

  • Efectuarea sarcinilor atribuite unui asistent
  • Elaborarea specificațiilor tehnice;
  • Oformarea ofertelor comerciale si comunicare cu clientii.
  • Înregistrarea si clasarea datelor comerciale
  • Controlul etapelor de pregatire a instalarilor.
  • Participarea la întâlniri, dacă va fi necesar
  • Recepționarea measjelor de pe retelile de socializare.

Compania oferă:

  • Angajare oficială;
  • Program de lucru: 5 zile pe săptămână, de la 10:00 la 19:00
  • Comunicații mobile plătite
  • Plata la timp a salariilor;
  • Oportunitate de dezvoltare profesională;
  • Birou modern si confortabil in centru orasului;
  • Cafea, ceai pentru coffe-break

Telefon: 060099009
E-mail: vitalic009@list.ru

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть