Specialist vânzări

Angajăm:

Căutăm un specialist cu experiență în vânzări directe și vânzări în teren pentru a se alătura echipei noastre de vânzări. Persoana potrivită va fi responsabilă de identificarea și abordarea clienților potențiali, prezentarea produselor noastre și încheierea contractelor de vânzare.

Responsabilități:

  • Identificarea și prospectarea activă a clienților potențiali în vederea creșterii vânzărilor
  • Prezentarea și promovarea produselor noastre în mod profesionist și eficient
  • Încheierea contractelor de vânzare și menținerea unei bune relații cu clienții
  • Realizarea obiectivelor lunare de vânzări

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări directe și vânzări în teren
  • Abilități excelente de comunicare și negociere
  • Abilitatea de a lucra independent și de a atinge obiectivele
  • Orientare către rezultate și pasiune pentru vânzări
  • Permis de conducere categoria B

Beneficii oferite:

  • Pachet salarial motivant, format din salariu fix și bonusuri legate de performanță
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei
  • Mediu de lucru dinamic și plin de provocări

Dacă aveți experiența și abilitățile necesare pentru acest post, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul dvs. actualizat. Vă mulțumim!

E-mail: recrutare@happy-hr.md
+37379427445

Alte anunțuri publicate de această companie