Specialist vânzări B2B

Grupul GRAWE și-a construit puterea financiară de-a lungul a peste 190 de ani în 18 țări, având 19 ani de experiență pe piața de asigurări din Republica Moldova.

Pentru a crește echipa noastră de profesioniști, angajăm:

Candidații care corespund profilului nostru de cerințe vor fi contactați.Prin aplicarea la această poziție, vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Cernițe:

  • Licențiat în Studii Economice/Business
  • Cunoașterea limbilor rusa, româna (fluent) și engleză( cel puțin nivel B2);
  • Cunoștințe solide PC – MS Office applications (Excel, Word, PowerPoint);
  • Bune abilitați de organizare și coordonare de proiecte multiple și finalizarea acestora respectând deadline-urile agreate;
  • Experiența în domeniul vânzărilor pe teren, vânzări B2B
  • Ambițios, pro-activ, responsabil, entuziast, bune capacitați de comunicare, spirit competitiv si orientare spre rezultate,
  • Permis auto cat. B
  • Bune abilități de comunicare și negociere, persoană organizată, sociabilă.

Responsabilități principale:

  • Identificarea activă a noilor clienți și dezvoltarea unei relații de durată cu aceștia;
  • Administrarea portofoliului de clienți și polițe;
  • Suport în pregătirea întâlnirilor, prezentărilor, ofertelor de asigurare;
  • Actualizare date polițe și clienți în aplicațiile interne;
  • Acordare de asistență și consultanță clienților;
  • Promovarea serviciilor și produselor GRAWE.

Oferim:

  • Mediu de lucru modern, plăcut și motivant în cadrul unei companii internaționale;
  • Posibilități de promovare;
  • Program deplin de lucru;
  • Pachet de compensare atractiv;
  • Oficiul în centrul orașului.
  • Participarea la Training-uri;
  • Posibilitatea schimbului de experiență cu Managerii afiliați grupului.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul în limba engleză însoțit de o fotografie recentă și scrisoare de intenție, pe adresa electronică: job@grawe.md, indicați în tema din e-mail funcția pentru care candidați: “CV pentru funcția Specialist vânzări B2B”.

Candidații care corespund profilului nostru de cerințe vor fi contactați.

job@grawe.md

Alte anunțuri publicate de această companie