Șef Departament Vânzări

Construct Arabesque

23 Сентября 2024

Compania Construct Arabesque Moldova, parte a grupului ARABESQUE ROMÂNIA, este în căutare de tineri entuziaști în promovarea și vânzarea materialelor de construcție și finisaje.

Dacă ești o persoană comunicativă, responsabilă și plină de inițiativă, avem o oportunitate pentru tine! Căutăm un coleg sau o colegă care să se alăture echipei noastre din cadrul companiei noastre în continuă dezvoltare.

Responsabilităţi de bază:

  • Urmărirea zilnică a activității și performanței personalului aflat în subordine;
  • Organizarea activităților de analiză, planificare și gestiune financiară a departamentului;
  • Realizarea cantitativa si calitativa al planului lunar/simestrial/anual de vanzari;
  • Stabilirea obiectivelor agenților de vînzări din subordine în concordanță cu obiectivele departamentului;
  • Menținerea legaturei în permanență cu clienți existenți și potențiali;
  • Colectarea datelor în vederea realizarii studiu de piață pentru a identifica noi potențiali clienți/oportunități.

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Studii superioare;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor româna și rusa;
  • Experiență în domeniu similar cel puțin 3 ani
  • Capacități analitice și de convingere;
  • Capacitatea de a seta obiectivele și de implementare ale acestora;
  • Persoană energică, proactivă;
  • Abilități de utilizare a MS Office;
  • Permis de conducere categoria B.

Oferta Companiei:

  • Salariu pe măsura competențelor profesionale (salariu fix + bonusuri bazate pe performanță);
  • Autoturism de serviciu și acces la telefonie mobilă corporativă;
  • Condiții de muncă legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzătoare;
  • Oportunitatea de a munci într-o companie în continuă dezvoltare, într-un mediu de lucru profesionist, cu posibilități de promovare și dezvoltare profesională continuă.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul în limba română, specificând postul dorit, la adresa de e-mail: resurseumane@arabesque.md.

Alătură-te echipei noastre și fii parte din succesul nostru!

E-mail: resurseumane@arabesque.md
Telefon: 022636857

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть