Responsabil tehnic in drumuri si retele

Cine suntem:

Satul German - cel mai mare proiect imobiliar din țară.
Ne propunem să cream de la zero o infrastructură bine dezvoltată, să aducem noi standarde în domeniul construcțiilor, să oferim noi standard de calitate și de viață celor peste 5000 de viitori locuitori.

Poziția Disponibilă:

Responsabilități:

  • Supervizarea activităților zilnice pe șantier și asigurarea conformității cu specificațiile tehnice.
  • Verificarea calității materialelor și a lucrărilor executate.
  • Asigurarea respectării termenelor limită și a bugetelor alocate.
  • Colaborarea cu echipele de proiectare și execuție pentru soluționarea problemelor tehnice apărute pe șantier.
  • Pregătirea și prezentarea rapoartelor tehnice către management și autoritățile competente.
  • Implementarea și menținerea măsurilor de siguranță pe șantier.

Cerințe:

  • Atestat de Responsabil Tehnic pentru lucrări în șantier de drumuri și rețele.
  • Experiență de minim 3 ani în supervizarea lucrărilor de construcții de drumuri și rețele.
  • Cunoștințe solide în domeniul legislației și reglementărilor tehnice aplicabile.
  • Abilități excelente de comunicare și leadership.
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona mai multe sarcini simultan.
  • Permis de conducere categoria B.

Oferim:

  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
  • Mediu de lucru dinamic și provocator.

Dacă sunteți dornic să vă alaturati unei echipe dinamice și orientate către succes, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de hr@satulgerman.md

Sau ne puteti telefona la numarul: 060 377 557

Suntem nerăbdători să vă cunoaștem și să vă urmărim succesul în cadrul echipei noastre!

Adresa: Chisinau, Bd. Dacia intersectie cu str. Bacioii Noi

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть