Inginer în construcții

Cine suntem:

Satul German - cel mai mare proiect imobiliar din țară.
Ne propunem să cream de la zero o infrastructură bine dezvoltată, să aducem noi standarde în domeniul construcțiilor, să oferim noi standard de calitate și de viață celor peste 5000 de viitori locuitori.

Poziția Disponibilă:

Responsabilități:

  • Coordonarea și supervizarea lucrărilor de construcție pe șantier.
  • Asigurarea respectării normelor de siguranță și a reglementărilor în vigoare.
  • Planificarea și gestionarea resurselor materiale și umane necesare proiectelor.
  • Colaborarea cu echipa de proiect pentru a asigura respectarea termenelor și a bugetelor stabilite.
  • Elaborarea și verificarea documentației tehnice necesare.
  • Monitorizarea progresului lucrărilor și raportarea către management.

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate în domeniul construcțiilor civile.
  • Experiență în gestionarea proiectelor de construcție.
  • Cunoștințe solide în utilizarea software-urilor de proiectare (AutoCAD, Civil 3D, etc.).
  • Abilități de comunicare și leadership.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona multiple proiecte simultan.
  • Permis de conducere categoria B.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și traininguri specializate.
  • Mediu de lucru dinamic și provocator.
  • Posibilitatea de a lucra într-o companie de renume cu proiecte de anvergură.

Dacă sunteți un profesionist pasionat, cu abilități în coordonarea și supervizarea lucrărilor de construcție, vă invităm să aplicați pentru această poziție. Trimiteți CV-ul la adresa de email hr@satulgerman.md
Sau ne puteti telefona la numarul: 060 377 557.

Suntem nerăbdători să vă cunoaștem și să vă urmărim succesul în cadrul echipei noastre!

E-mail: hr@satulgerman.md
060 377 557

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть