Mecanic Auto

RODALS – în continuă creștere și dezvoltare!

Suntem în permanentă căutare de angajați profesioniști, orientați către rezultat:

Descrierea postului:
Căutăm un mecanic auto dedicat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va avea experiență în diagnoza și reparația vehiculelor, abilități tehnice solide și capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă.

Responsabilități:

  • Efectuarea de diagnoze și reparații auto pentru diverse mărci și modele de vehicule.
  • Realizarea de lucrări de întreținere și reparații preventive.
  • Identificarea și soluționarea problemelor mecanice, electrice și electronice.
  • Asigurarea unui nivel ridicat de satisfacție a clienților prin furnizarea de servicii de calitate.
  • Utilizarea corectă a echipamentelor și uneltelor de lucru.

Cerințe:

  • Experiență relevantă de minimum 2 ani în domeniul mecanicii auto.
  • Cunoștințe avansate în domeniul diagnozei și reparațiilor auto.
  • Capacitatea de a citi și interpreta scheme tehnice și manuale de reparații.
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
  • Atenție la detalii și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic.
  • Permis de conducere categoria B.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv și bonusuri în funcție de performanță.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și cursuri de specializare.
  • Mediu de lucru profesionist și prietenos.
  • Echipamente și unelte de lucru moderne.

Cum să aplici:

Dacă ești pasionat de domeniul auto și îți dorești să te alături unei echipe dinamice, trimite CV-ul tău la resurseumane@rodals.md sau sună la 078444488 pentru mai multe informații.

Așteptăm cu interes să te cunoaștem!

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Eurogarage

Mecanic auto

Eurogarage • Сегодня, Кишинев

Отправить CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть