Brand Manager / Manager Vânzări B2B - Drojdie Proaspătă

RODALS – în continuă creștere și dezvoltare!

Suntem în permanentă căutare de angajați profesioniști, orientați către rezultat:

Compania noastră, un lider de piață în producția și distribuția de drojdie proaspătă, este în căutarea unor profesioniști talentați și motivați pentru a se alătura echipei noastre în următoarele roluri: Brand Manager / Manager Vânzări B2B.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de brand pentru a crește notorietatea și cota de piață;
  • Coordonarea campaniilor de marketing și publicitate, inclusiv gestionarea bugetelor alocate;
  • Analizarea pieței și a comportamentului consumatorilor pentru a identifica oportunități de creștere;
  • Colaborarea cu echipele de vânzări, producție și R&D pentru a asigura alinierea strategiilor de brand cu obiectivele companiei;
  • Monitorizarea performanței brandului și raportarea rezultatelor către management;
  • Dezvoltarea și gestionarea relațiilor cu clienții B2B, inclusiv negocierile contractelor și acordurilor comerciale;
  • Identificarea și atragerea de noi clienți și oportunități de afaceri;
  • Elaborarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru a atinge obiectivele stabilite;
  • Monitorizarea pieței și a concurenței pentru a adapta strategiile de vânzări;
  • Participarea la târguri și expoziții pentru a promova produsele companiei.

Cerințe:

  • Studii superioare în Economie, Marketing, Administrarea Afacerilor sau domenii conexe;
  • Experiență de minimum 3 ani în vânzări B2B, de preferință în industria alimentară;
  • Abilități de negociere și de gestionare a relațiilor cu clienții;
  • Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra sub presiune;
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat.

Ce oferim:

  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală;
  • Mediu de lucru dinamic și provocator;
  • Posibilitatea de a contribui direct la succesul și creșterea companiei.

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa de email: resurseumane@rodals.md.

Abia așteptăm să te cunoaștem!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть