Manager HR

MILLE Mobila Capitonata

18 Сентября 2024

mille este un producător sigur și de calitate a mobilei moale la comandă. Noi creăm nu pur și simplu mobilă, ci o combinație perfectă a designului și construcției, care se poate asorta după orice gust.

       Pentru noi fiecare client este unic, căci mobila la comandă este o creație individuală și unicată pentru fiecare. Suntem într-o continuă expansiune datorită unei echipe unite şi profesioniste.

        Oferim o oportunitate excelentă de a extinde echipa pentru oameni dornici de a se dezvolta în plan personal şi profesional.

Manager HR

Post vacant: manager HR pentru producere de mobilă moale.

Căutăm un manager de resurse umane cu experiență care să se alăture echipei noastre. Rolul dumneavoastră va fi să gestionați toate aspectele resurselor umane pentru a asigura funcționarea eficientă a echipei noastre.

Cerințe:

  • Experienta in HR;
  • Cunoaștere profundă a legislației muncii și a proceselor de management al personalului;
  • Excelente abilitati de comunicare si interpersonale;
  • Capacitate de a lucra în echipă și sub presiune;
  • Experienta in implementarea politicilor si procedurilor de HR;
  • Auto-organizare ridicată și capacitate de a gestiona timpul;
  • Cunostinte de limba romana si rusa.

Responsabilități principale:

  • Implementarea strategiilor de recrutare si recrutarea, asigurand inchiderea posturilor vacante
  • Managementul procesului de evaluare si dezvoltare a angajatilor
  • Organizarea procesului de adaptare si instruire a angajatilor
  • Rezolvarea situatiilor conflictuale si managementul relatiilor interpersonale
  • Asigurarea conformitatii cu legislatia muncii si regulile interne ale companiei
  • Suport și consiliere pentru management în probleme de HR

Oferim:

  • Angajare oficială cu pachet social deplin;
  • Lucru interesant în cadrul unei echipe prietenoase;
  • Salariu decent şi loc confortabil de muncă;
  • Oportunităţi de creştere profesională;
  • Condiții foarte bune de muncă!

Îţi plac cunoştintele noi şi eşti sociabil?
Atunci te așteptăm să faci parte din echipa noastră.

Pentru orice întrebare contactează la numărul de telefon: 069520127.

Telefon: 069520127

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

HR Manager (part-time)

CASA MARE • 16 Сентября 2024, Кишинев

Отправить CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть