Director Executiv

Suntem în căutare de:

Cu o tradiție de peste 5 ani în domeniul consultanței juridice și financiare, Agenția Juridică TMG Consultancy este în căutarea unui Director Executiv cu experiență pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Compania noastră oferă servicii juridice de top și căutăm un lider vizionar care să ne ajute să ne extindem și să ne îmbunătățim serviciile.

Dacă ești o persoană comunicativă, orientată către rezultate și ai abilități excelente de gestionare te așteptăm să ne trimiți CV-ul tău. Acest post este ideal pentru cineva care dorește să-și dezvolte abilitățile în mediul de afaceri, în timp ce lucrează într-o echipă de profesioniști de top.

Responsabilități:

  • Oferirea consultanței juridice și sprijinului în chestiuni legate de contracte, proprietate intelectuală, confidențialitate și alte aspecte legale;
  • Elaborarea, evaluarea și redactarea contractelor comerciale, acordurilor de licență, acordurilor de confidențialitate și alte documente juridice specifice în diverse domenii;
  • Pregatirea somațiilor, Contractelor de împacare;
  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor strategice cu diverse instituții statale;
  • Monitorizarea schimbărilor legislative și a politicilor guvernamentale relevante pentru domeniul nostru de activitate și raportarea impactului acestora către echipa managerială;
  • Participarea la întâlniri și discuții cu partenerii de afacere, reprezentanții instituțiilor statale pentru a reprezenta interesele companiei noastre;
  • Elaborarea de strategii și planuri de acțiune pentru a asigura conformitatea cu cerințele legislative și reglementările în vigoare;
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de afaceri pentru a atinge obiectivele companiei;
  • Coordonarea și supravegherea tuturor operațiunilor companiei;
  • Asigurarea conformității cu toate reglementările legale și etice;
  • Gestionarea relațiilor cu clienții cheie și partenerii de afaceri.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în conducerea unei organizații sau a unei echipe;
  • Cunoștințe solide în domeniul juridic și capacitatea de a înțelege și aplica reglementările legale;
  • Abilități excelente de leadership, comunicare și management;
  • Capacitatea de a lua decizii strategice și de a rezolva probleme complexe;
  • Cunoașterea sistemului juridic și financiar, inclusiv a reglementărilor și politicilor guvernamentale;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere, cu capacitatea de a crea și menține relații de încredere cu clienții și diversele instituții statale;
  • Capacitatea de a înțelege și sintetiza aspecte juridice și financiare complexe;
  • Orientare către rezultate și abilități dovedite de planificare și gestionare a proiectelor;
  • Diplomație și abilități de rezolvare a conflictelor pentru a gestiona situații sensibile cu instituțiile statale;
  • Cunoașterea limbii engleze obligatoriu.

Oferim:

  • Oportunități excelente de creștere și dezvoltare profesională;
  • La noi, veți avea șansa de a lucra într-un mediu de lucru dinamic, alături de o echipă de profesioniști dedicați;
  • Tipul poziției: Full-time;
  • Locația: centrul orașului, maximă accesibilitate;
  • Salariul va fi negociat în funcție de experiență și abilități, (începând cu 15.000 lei).

Despre „TMG Consultancy” - ne mândrim cu o echipă de profesioniști experimentați, care se străduiesc să ofere cele mai bune soluții clienților noștri, pentru ce suntem apreciați cu note maxime.

Dacă ești dornic de a crește într-o companie proactivă care valorizează dezvoltarea personală și profesională, dacă crezi că ești persoana potrivită pentru această poziție, te rugăm să ne trimiți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail office@tmgconsultancy.md.

Subiectul e-mailului trebuie să fie „Director executiv - [Numele tău]”. Vom lua în considerare fiecare aplicație cu atenție și vei fi contactat/ă în cazul în care suntem interesați de continuarea procesului de selecție.

Vă mulțumim anticipat pentru interesul manifestat în a face parte din echipa noastră!

P.S. Data limită de depunere a CV-ului - două zile din momentul cînd ai citit acest anunț.

E-mail: office@tmgconsultancy.md
Telefon: 069912959
Persoana de contact: Maria

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть