Contabil/ă Șef/ă

Compania își desfășoară activitatea în domeniul producției.

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul financiar sau contabilitate;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză, inclusiv comunicarea și redactarea rapoartelor în engleză;
  • Experiență de minim 5 ani ca contabil șef;
  • Cunoștințe avansate în legislația fiscală și contabilă;
  • Abilități de lider și organizare, asigurându-se că echipa își îndeplinește atribuțiile;
  • Cunoștințe în Universal Accounting, 1C 8.3 și Excel.

Responsabilități:

  • Supravegherea activității contabile conform standardelor și legislației;
  • Prezentarea rapoartelor financiare către fondatori;
  • Asigurarea conformității rapoartelor fiscale și statistice;
  • Coordonarea auditului intern și colaborarea cu auditorii externi;
  • Gestionarea echipei contabile și distribuirea eficientă a sarcinilor;
  • Controlul contabilizării proceselor economice;
  • Calcularea costurilor produselor și producției.

Beneficii:

  • Salariul este negociabil, în funcție de experiența candidatului;
  • Grafic de muncă: Luni- Vineri ( 8:00 – 17:00);
  • Stabilitate într-o companie cu investiții străine.

Cei interesați pot să trimită CV-ul la adresa de e-mail: tv60@search4staff.com

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Pentru detalii: 060 422 844.

E-mail: tv60@search4staff.com
Telefon: 060 422 844

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Agrostoc

Contabil(ă)-șef(ă)

Agrostoc • Сегодня, Кишинев

Отправить CV
Amber-Term SRL

Contabil/ă-şef/ă

Amber-Term SRL • Сегодня, Кишинев

Flormar

Contabil-șef

Flormar • Сегодня, Кишинев

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳