Lacatus electrician instalator utilaje

Gonvaro-Con
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: 19000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe:

- Studii - medii de specialitate sau superioare (de preferat tehnice);
- Experienta in inginerie electrica, mecanica;
- Cunoașterea schemelor electrice, regulile de funcționare tehnică a instalațiilor electrice de consum, regulile de siguranță și protecția muncii în timpul lucrului în instalații electrice.

Responsabilitati principale:

- Reglarea, întreținerea și repararea echipamentelor de producere (utilaje de constructie, macarale, echipamente electrice);
- Verificarea funcționalității echipamentelor electrice;
- Efectuarea reparațiilor electrice și mecanice de rutină;
- Menținerea în stare bună, întreținerea, reparațiile la timp, funcționarea fără probleme a instalațiilor și echipamentelor electrice deservite;
- Identificarea cauzelor defecțiunilor și accidentelor în timpul funcționării echipamentelor și instalațiilor electrice;
- Respectarea regulilor de securitate si protectia muncii atunci cand se lucreaza in instalatii electrice;
Телефон:
+373 693 86 328, +373 22 589 940
Контактное лицо:
Anatolie Postolachi
Сайт:
www.gonvaro-con.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть