Lacatus electrician instalator utilaje

Gonvaro-Con
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: 19000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Cerințe:

- Studii - medii de specialitate sau superioare (de preferat tehnice);
- Experienta in inginerie electrica, mecanica;
- Cunoașterea schemelor electrice, regulile de funcționare tehnică a instalațiilor electrice de consum, regulile de siguranță și protecția muncii în timpul lucrului în instalații electrice.

Responsabilitati principale:

- Reglarea, întreținerea și repararea echipamentelor de producere (utilaje de constructie, macarale, echipamente electrice);
- Verificarea funcționalității echipamentelor electrice;
- Efectuarea reparațiilor electrice și mecanice de rutină;
- Menținerea în stare bună, întreținerea, reparațiile la timp, funcționarea fără probleme a instalațiilor și echipamentelor electrice deservite;
- Identificarea cauzelor defecțiunilor și accidentelor în timpul funcționării echipamentelor și instalațiilor electrice;
- Respectarea regulilor de securitate si protectia muncii atunci cand se lucreaza in instalatii electrice;
Telefon:
+373 693 86 328, +373 22 589 940
Persoana de contact:
Anatolie Postolachi
Site:
www.gonvaro-con.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide