Operator Call Center - Full Time

Compania Imobiliară Realist Estate Agency este în căutarea unui:

Salariu: de la 8'000 lei

Suntem în căutarea unei persoane pasionate și dedicate pentru a se alătura echipei noastre din cadrul Call Center-ului! Dacă te încadrezi în profilul nostru și ești în căutarea unei oportunități profesionale, ai ajuns unde trebuie!

Responsabilități:

  • Preluarea apelurilor de la clienți;
  • Primirea și procesarea cererilor clienților;
  • Consultarea clienților și oferirea de asistență dupa procurarea imobilului;
  • Monitorizarea tranzacției.

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Capacitatea de a comunica și relaționa eficient;
  • Experiență în vânzări ar fi un avantaj.

Oferim:

  • Salariu competitiv de la 8000 lei;
  • Mediu plăcut de lucru;
  • Program de lucru stabil, între 09:00 și 18:00;
  • Instruire și training-uri pentru a deveni expert în domeniu;
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei;
  • Angajare oficială și beneficii sociale complete.

Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-un colectiv tânăr, dinamic și prietenos! Trimite-ne CV-ul tău și alătură-te echipei Realist transmite CV pe hr@realist.md.

Doar persoanele selectate vor fi apelate pentru interviu.

E-mail: hr@realist.md

Alte anunțuri publicate de această companie