Manager de Vânzări și Relații cu Clienții

Consultinglab angajeaza:

Pearl Code angajează Manager de Vânzări și Relații cu Clienții

Despre Companie:

Site: https://lesperles.md/
Site: https://pearlcode.co/
Favebook & Instagram: @pearlcode.co

Pearl Code primul brand din Moldova care producere bijuterii din perle naturale. Pearl Code este un brand internațional de bijuterii, cunoscut pentru calitatea și eleganța produselor sale.

În plină expansiune, suntem în căutarea unui nou coleg care să adere la valorile noastre, să promoveze activ brandul și să îmbunătățească în continuare experiența clienților noștri.

Ce Căutăm:

Căutăm un Manager de Vânzări și Relații cu Clienții pasionat, inovativ și dedicat. Rolul tău va fi esențial în gestionarea interacțiunilor cu clienții și în asigurarea unei experiențe de cumpărare excepționale, atât online, cât și la evenimente.

Responsabilități Principale:

  • Procesarea și gestionarea comenzilor online, asigurând o împachetare și livrare promptă și eficientă.
  • Oferirea de consultanță clienților privind asortimentul nostru variat de bijuterii și asistență în stilizare pentru crearea de imagini distincte.
  • Menținerea unei relații excelente cu clienții, garantând un nivel înalt de satisfacție și fidelizare.
  • Gestionarea eficientă a stocurilor și a inventarului, inclusiv actualizări regulate ale disponibilității produselor.
  • Crearea unei experiențe atrăgătoare în magazin și la standurile de prezentare, îmbunătățind vizibilitatea și accesibilitatea produselor.
  • Reprezentarea brandului la târguri, expoziții și alte evenimente relevante, cu scopul de a atrage noi clienți și parteneri.

Cerințe:

  • Fluență în limbile română și engleză.
  • Experiență anterioară în vânzări și relații cu clienții, preferabil în industria de lux sau bijuterii.
  • Abilități excelente de comunicare, organizare și gestionare a timpului.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a reprezenta brandul cu profesionalism și pasiune.

Ce Oferim:

  • Oportunitatea de a lucra pentru un brand de renume internațional.
  • Un mediu de lucru dinamic și sprijin pentru dezvoltarea profesională.
  • Posibilitatea de a contribui direct la creșterea și succesul brandului.
  • Program de lucru în birou de la 10:00 la 19:00, de luni până vineri, cu posibilitatea de participare la evenimente în afara acestor ore.

Cum să Aplici:

Trimite CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa de email job.consultinglab@gmail.com, explicând de ce ești candidatul ideal pentru acest post.

Alătură-te echipei Pearl Code și ajută-ne să strălucim împreună pe piața internațională de bijuterii!

Alte anunțuri publicate de această companie