Manager de vânzări și relații cu clienții

AssistMatch - noi suntem o agenție de recrutare specializată în selecția de asistenți personali și personal administrativ.

Căutăm un Manager de vânzări și relații cu clienții pentru clientul nostru, o companie specializată în producția și vânzarea bijuteriilor exclusiviste.

Cerințe pentru candidat:

  • Experiență în domeniul vânzărilor.
  • Abilitatea de a procesa comenzile online prin intermediul rețelelor sociale și al site-ului companiei.
  • Abilități de consultare a clienților în privința gamei de bijuterii.
  • Capacitatea de a oferi sfaturi profesionale privind stilizarea produselor.
  • Experiență în gestionarea stocurilor și controlul inventarului.
  • Inițiativă în organizarea unei prezentări atractive a produselor.
  • Disponibilitate de a participa la evenimente comerciale și expoziții.

Responsabilități principale:

  • Procesarea și expedierea rapidă a comenzilor.
  • Consultarea și asistarea clienților în alegerea produselor.
  • Menținerea legăturii cu clienții și asigurarea unui nivel ridicat de satisfacție.
  • Gestionarea stocurilor și actualizarea bazei de date a produselor.
  • Reprezentarea companiei la evenimente publice.

Condiții de lucru:

  • Program de lucru: de la 10:00 la 19:00, de luni până vineri.
  • Salariu: 8000 MDL + comision din vânzări + îndeplinirea KPI.
  • Oferirea de instruire și oportunități de creștere profesională.

Trimiteți CV-ul la adresa de email indicată, menționând în subiectul mesajului denumirea poziției dorite "Manager de Vânzări și Relații cu Clienții".

Alte anunțuri publicate de această companie