Administrator Supermarket - Materiale de Construcție

Echipa BRICOLAJ se extinde!

Suntem încântați să anunțăm că marketul Bricolaj, lider în comercializarea materialelor de construcții, își extinde prezența pe piață prin deschiderea unui nou supermarket!

Suntem în căutarea persoanelor ambițioase, motivate să-și dezvolte cariera în vânzări, care să ne ajute să oferim o experiență remarcabilă clienților.

Dacă ești în căutarea unei oportunități de carieră într-un domeniu în continuă expansiune, alătură-te echipei noastre unde investim constant în dezvoltarea profesională a angajaților noștri.

Echipa BRICOLAJ se extinde! Suntem încântați să anunțăm că marketul Bricolaj, lider în comercializarea materialelor de construcții, își extinde prezența pe piață prin deschiderea unui nou supermarket!

Ce îți ferim:

  • Oferim salariu competitiv și posibilitatea de avansare profesională;
  • Sistem de motivație bazat pe Salariu fix + KPI + bonusuri;
  • Training-uri pentru creștere profesională și performanță;
  • Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z, alături de un mentor avansat.

Vei fi privilegiat, în cazul în care:

  • Ai abilități excelente de comunicare, conducere, prezentare, promovare și interacțiune cu clienții;
  • Ai experiență în conducerea personalului și organizarea activității, capacitatea de a lua decizii de sine stătător și soluționa probleme;
  • Ești motivat/ă și orientat/ă către realizarea obiectivelor, ridicarea eficacității angajaților din subordine;
  • Ai gândire strategică și dorința de dezvoltare;
  • Experiență în vânzări într-un post similar, preferabil în domeniul materialelor de construcție;
  • Ai cunoștințe de operare PC (Excel) și cu sisteme de gestiune a stocurilor;
  • Cunoști limba română și rusă.

Ce responsabilități vei avea:

  • Gestionarea zilnică și monitorizarea performanței vânzărilor cu instruirea echipei de vânzări;
  • Crearea ofertelor pentru clienți și consilierea în alegerea celor mai potrivite materiale pentru proiectele lor, asigurând că toate tranzacțiile sunt efectuate corect și eficient;
  • Îndeplinirea planurilor de vânzări și participarea activă la realizarea sarcinilor echipei
  • Stabilirea relațiilor de parteneriat cu clienții;
  • Elaborarea și implimentarea programului de fidelizare a clienților (promoții, vauchere, și evenimente speciale în supermarket);
  • Menținerea colaborărilor cu furnizorii și gestionarea eficientă a stocurilor.

Dacă te regăsești în cele descrise mai sus, te invităm să expediezi CV-ul la adresa: hrbricolaj@gmail.com și hai să me cunoaștem mai bine!
Pentru detalii puteți apela la nr. Tel. (+373) 78784484

Telefon: (+373) 78784484
E-mail: hrbricolaj@gmail.com

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide