Casier

Echipa BRICOLAJ se extinde!

Suntem încântați să anunțăm că marketul Bricolaj, lider în comercializarea materialelor de construcții, își extinde prezența pe piață prin deschiderea unui nou supermarket!

Suntem în căutarea angajaților organizați, responsabili, cu atitudine pozitivă care să gestioneze tranzacțiile financiare ale companiei cu precizie și profesionalism.

Dacă ești în căutarea unei oportunități de carieră într-o continuă expansiune, alătură-te echipei noastre unde investim constant în dezvoltarea profesională a angajaților noștri.

Casier

Echipa BRICOLAJ se extinde! Suntem în căutarea angajaților organizați, responsabili, cu atitudine pozitivă, care să gestioneze tranzacțiile financiare ale companiei cu precizie și profesionalism.

Ce îți oferim:

  • Pachet salarial complet și beneficii corespunzătoare performanței;
  • Mediu de lucru profesionist;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
  • Angajare oficială într-un mediu de lucru modern și confortabil, alături de colegi pasionați și dedicati muncii lor.

Vei fi privilegiat, în cazul în care:

  • Ai experiență anterioară ca Casier sau într-un rol similar este preferabil;
  • Abilități bune de utilizare a MS Office, Excel și 1C (avantaj);
  • Ești atent/ă la detalii și ai abilitatea de a lucra cu cifre și bani;
  • Ești responsabil/ă, activ/ă, cu abilități organizatorice, orientat/ă spre rezultat;
  • Cunoști limba română și rusă.

Ce responsabilități vei avea:

  • Gestionarea tuturor tranzacțiilor cu numerar și electronice;
  • Asigurarea acurateței înregistrărilor de casă și a rapoartelor de vânzări;
  • Menținerea unei evidențe contabile competente și veridice;
  • Deschiderea și închiderea casei zilnic, asigurând corectitudinea;
  • Deservirea atentă și profesionistă a clienților, atât persoane fizice cât și juridice; Menținerea unui mediu de lucru curat și organizat la casa de marcat;
  • Operarea eficientă a aparatului de casă și gestionarea tranzacțiilor financiare;
  • Colaborarea cu alte departamente pentru a asigura o funcționare eficientă și deservire a clienților.

Dacă te regăsești în cele descrise mai sus, te invităm să expediezi CV-ul la adresa: hrbricolaj@gmail.com și hai să me cunoaștem mai bine!
Pentru detalii puteți apela la nr.Tel. (+373) 78784484

Telefon: (+373) 78784484
E-mail: hrbricolaj@gmail.com

Alte anunțuri publicate de această companie