Sales Manager B2B

Suntem în căutare de:

Scurtă descriere a poziției vacante:

EasyPlan este un startup tehnologic care dezvoltă una dintre cele mai practice și specializate soluții software pentru clinicile stomatologice. Servim cele mai mari clinici din Republica Moldova și planificăm extindere regională.

Dorim să angajăm un specialist cu experiență în vânzări SaaS B2B de cel puțin 5 ani, un om onest care să ne ajute să obținem împreună rezultate bune în activitatea pe care o desfășurăm.

Cerințe:

  • Capacitatea de a oferi servicii excepționale pentru clienți.
  • Abilități excelente de comunicare, atât verbal cât și în scris.
  • Abilitatea de a reprezenta organizația într-o manieră pozitivă și profesională.
  • Abilități de gestionare a timpului eficient.
  • Dorința de a învăța lucruri noi și de a te dezvolta continuu.
  • Dorință puternică de a reuși și de a putea lucra independent, dar și ca parte a unei echipe.

Condiții de muncă:

  • Un job provocator, dinamic și cu impact social.
  • Program de instruire și suport continuu
  • Dezvoltare personală și profesională.
  • Salariu competitiv + comision din vânzările echipei.
  • Bonusuri adiționale pentru performanță.
  • Posibilitatea de a călători la conferințe internaționale, trade show-uri, evenimente.

Responsabilități:

  • Menținerea unei liste actualizate pentru a asigura o prognoză corectă și realizarea obiectivelor de vânzări.
  • Abilitatea de a planifica și gestiona atât la nivel strategic, cât și la nivel operațional ciclul de vânzări.
  • Afinitate tehnică, capacitatea de a vinde o soluție software.
  • Atent la detalii și documentarea informațiilor în CRM.
  • Comunicator foarte bun, motivat să învețe lucruri noi.

Procesul de depunere a candidaturii:
Te rugăm să ne trimiți un email în care să spui: „Ce crezi că ar trebui să faci și cum crezi că ar trebui să faci în calitate de viitor angajat, cel care va organiza și asigura comunicarea eficientă pentru selectarea clienților potriviți și conversia lor?”

Așteptăm CV tău la adresa contact@easyplan.pro.

E-mail: contact@easyplan.pro
Telefon: +373 60 112 286

Alte anunțuri publicate de această companie