Customer Service Agent

Suntem în căutare de:

Scurtă descriere a poziției vacante:

EasyPlan este un startup tehnologic care dezvoltă una dintre cele mai practice și specializate soluții software pentru clinicile stomatologice. Servim cele mai mari clinici din Republica Moldova și planificăm extindere regională.

Dorim să angajăm un specialist cu cel puțin 2 ani de experiență în poziția de suport clienți, un om onest care să ne ajute să obținem împreună rezultate bune în activitatea pe care o desfășurăm.

Cerințele față de candidat:

  • Instruirea personalului clinicii în utilizarea software-lui EasyPlan.
  • Abilitatea de a planifica și gestiona la nivel operațional ciclul complet de instruire.
  • Suport clienți la distanță (AnyDesk, Teamviewer).
  • Raportarea solicitărilor din partea clinicilor.

Responsabilitățile candidatului:

  • Capacitatea de a oferi servicii excepționale pentru clienți.
  • Abilități excelente de comunicare, atât verbal cât și în scris.
  • Abilitatea de a reprezenta organizația într-o manieră pozitivă și profesională.
  • Abilități de gestionare a timpului eficient.
  • Dorința de a învăța lucruri noi și de a te dezvolta continuu.
  • Dorință puternică de a reuși și de a putea lucra independent și ca parte a unei echipe.

Oferta companiei:

  • Program de instruire și suport continuu.
  • Dezvoltare personală și profesională.
  • Salariu competitiv + comision.
  • Bonusuri adiționale pentru performanță.
  • Posibilitate de dezvoltare în cadrul companiei.

Procesul de depunere a candidaturii:
Așteptăm CV tău la adresa contact@easyplan.pro.

E-mail: contact@easyplan.pro
+373 60 112 286

Alte anunțuri publicate de această companie