Regional Manager

Angajăm:

Regional Manager:
Ai experiență în vânzări și coordonare? Ești gata să conduci o echipă către succes? Acest job este pentru tine!

Responsabilități:
  • Recrutarea, coordonarea și controlul echipei.
  • Îndeplinirea obiectivelor lunare de vânzare și colectare.
  • Organizarea și controlul activităților echipei.
  • Menținerea relațiilor cu clienții din portofoliul alocat.
  • Dezvoltarea portofoliului de clienți.
Cerințe:
  • Studii superioare în domeniul managementului sau economic.
  • Experiență de minim 2 ani în vânzări și coordonare de echipe.
  • Disponibilitate pentru deplasări pe teren.
  • Abilități de operare PC (Word, Excel, PowerPoint).
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Abilități de organizare și planificare.
  • Orientare către atingerea obiectivelor.
  • Permis de conducere cat. „B’’.
Ce îți oferim?
  • Salariu fix și bonusuri lunare de performanță.
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.
  • Programe de training și dezvoltare personală.
  • Oportunități excelente de dezvoltare și creștere profesională.
Așteptăm CV-ul tău la adresa: hr@flexcredit.md, menționând "Manager Regional" în subiectul emailului.

Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o experiență managerială dinamică și plină de oportunități de creștere!

E-mail: hr@flexcredit.md

Alte anunțuri publicate de această companie