Operator Calculator (10000-15000) - accesorii auto

Easy hire angajeaza:

Compania, lider în distribuția de accesorii auto de înaltă calitate, caută un Operator Calculator dedicat și eficient pentru a se alătura echipei noastre.

Compania, cu o reputație solidă în domeniul distribuției de accesorii auto, produse chimice auto, electronice auto și accesorii de tuning.

Responsabilități:
  • Preluarea comenzilor și introducerea acestora în calculator.
  • Coordonarea transmiterii comenzilor către depozit.
  • Generarea documentelor necesare pentru expediere (itinerarii de livrare, facturi etc.).
  • Asigurarea actualizării și gestionării corecte a stocului în sistem.
  • Colaborarea cu echipa pentru menținerea unui flux de lucru fluent.
Cerințe:
  • Experiență în utilizarea sistemului 1C constituie un avantaj.
  • Cunoștințe solide de operare PC (Word, Excel, Internet).
  • Limba română și rusă (nivel avansat).
  • Atent la detalii și capacitatea de a lucra cu precizie într-un mediu dinamic.
  • Abilități bune de organizare și gestionare a timpului.
  • Disponibilitatea de a învăța și de a se adapta rapid la procedurile și sistemele companiei.
Beneficii:
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei.
  • Corporative cu echipa
  • Salariu competitiv, începând de la 10.000 lei, cu posibilitatea de creștere în funcție de performanță (15000 lei).
  • Program de lucru flexibil: luni-vineri, 8:30-18:00.
  • Mediu de lucru colaborativ.
Dacă sunteți o persoană motivată, orientată către detalii, vă încurajăm să aplicați!

Trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail cv@easyhr.md sau sunați la 068400744.

Vă mulțumim pentru interesul dvs. și așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre!

E-mail: cv@easyhr.md
068400744

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide