Magazinier în Distribuția de Accesorii Auto (10000-15000)

Easy hire angajeaza:

Companie cu o reputație solidă în distribuția de accesorii auto, angajată să ofere produse de cea mai înaltă calitate și servicii impecabile clienților săi,  caută un Magazinier responsabil și dedicat pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilități Specifice:
  • Gestionarea eficientă a mărfii în depozit.
  • Adunarea comenzilor și pregătirea lor pentru expediere.
  • Evidența și monitorizarea stocului de mărfuri.
Responsabilități Adiționale:
  • Monitorizarea și intreținerea echipamentelor și utilajelor.
  • Participarea la inventarierea și actualizarea stocului.
  • Asigurarea igienei și securității în depozit.
  • Colaborarea pentru îmbunătățirea proceselor de depozitare.
  • Îndeplinirea altor sarcini atribuite de conducere.
Cerințe:
  • Experiență anterioară în domeniul depozitării și gestionării mărfurilor constituie un avantaj.
  • Abilități bune de organizare și prioritizare.
  • Excelente abilități de comunicare și cooperare în echipă.
  • Dorința de a prelua responsabilități suplimentare și de a avansa în cadrul companiei.
Beneficii:
  • Salariu atractiv, în intervalul de 10.000 - 15.000 lei, cu posibilitatea ajustării în funcție de performanță.
  • Posibilitatea de avansare în poziția de șef de depozit pentru candidații potriviți.
  • Corporative in afara orasului.
Program de Lucru:
  • Luni - Vineri, 8:30-18:00.
  • Lucrul sâmbăta o dată la două săptămâni până la ora 14:00.
Alte Detalii:
  • Cerințe specifice: Limba română și limba rusă, permis de conducere categoria B.
  • Calități personale: responsabilitate, stabilitate, sinceritate, atenție la detalii, ascultare activă, abilități de organizare și prioritizare.
Dacă sunteți o persoană motivată, orientată către detalii, vă încurajăm să aplicați!

Trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail cv@easyhr.md sau sunați la 068400744.

Vă mulțumim pentru interesul dvs. și așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre!

E-mail: cv@easyhr.md
068400744

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide