Marketing manager

Unde.md angajeaza

Noi suntem compania UNDE, o companie cu o creștere rapidă pe piață, lider în industria cumpărării și vânzării de bunuri, suntem în căutarea unei persoane creative și pasionate pentru a se alătura echipei noastre dinamice.

În calitate de Consultant vânzări, marketing și relații publice, vei avea oportunitatea de a contribui la creșterea continuă a afacerii noastre și la extinderea prezenței noastre pe piață.

Căutam o o persoană cu abilități excelente comunicare și dezvoltare a relațiilor cu clienții.

Responsabilități:

  • Identificarea și contractatrea potențialilor clienți pentru a le prezenta serviciile platformei UNDE.
  • Negocierea și încheierea contractelor cu clienții.
  • Convingerea companiilor privind plasarea produselor și serviciilor sale pe platforma UNDE.
  • Informarea potențialilor membri cu caracteristicile, beneficiile și utilizarea contului pe platforma UNDE.

Cerințe:

  • Experiență anterioară relevanta într-un rol similar sau în vânzări va constitui un avantaj, dar nu este obligatorie.
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă; cunoașterea limbii engleze ar fi un avantaj.
  • Abilități puternice de comunicare și persuasiune.
  • Atitudine proactivă, atenție la detalii și capacitatea de a opera independent.
  • Înfățișare îngrijită, reprezentativă pentru imaginea corporativă a companie Unde.
  • Capacitate de a menține o relație pozitivă cu potențialii membri.

De ce noi?

  • Vei fi o parte esențială în cadrul unei companii care conduce valul de inovație tehnologică în Moldova.
  • Vei activa înt-o echipă talentată, dinamică, prietenoasă și vei avea parte de toată susținerea echipei.
  • Vei avea oportunitatea de a câștiga stimulente generoase de beneficii în funcție de performanțele tale.
  • Ne pasă de contribuția ta și vom recunoaște eforturile tale prin recompense și apreciere
  • Oficiul nostru oferă un mediu confortabil, echipat cu tot ce ai nevoie pentru a-ți desfășura munca în cele mai bune condiții.

Salariu: de la 10.000-15.000 lei + bonusuri din vânzări

Fiecare membru al echipei noastre este important pentru echipă, iar succesul nostru depinde de contribuția ta.

Vă mulțumim anticipat pentru interesul manifestat în a face parte din echipa noastră!

Telefon: 078016858
Persoana de contact: Natalia Scaian
E-mail: natalia.scaian@unde.md

Alte anunțuri publicate de această companie