Manager Marketing

RODALS – în continuă creștere și dezvoltare!

Suntem în permanentă căutare de angajați profesioniști, orientați către rezultat:

Suntem în căutarea unui profesionist pasionat și experimentat în domeniul marketingului pentru a se alătura echipei noastre dinamice la RODALS. Dacă aveți o experiență solidă în marketing, o viziune strategică și abilități dovedite în dezvoltarea și implementarea campaniilor eficiente, vă invităm să aplicați pentru poziția noastră de Manager Marketing.

Responsabilități principale:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pentru promovarea produselor/serviciilor noastre.
  • Gestionarea întregului mix de marketing, inclusiv publicitate, relații publice, marketing online și offline.
  • Gestionarea campaniilor publicitare și a bugetului de marketing.
  • Analiza pieței și a concurenței pentru identificarea oportunităților și amenințărilor.
  • Colaborarea cu echipele interne pentru a asigura coerența mesajelor și a brandului.
  • Dezvoltarea și coordonarea campaniilor publicitare pentru a spori conștientizarea brandului.
  • Monitorizarea și raportarea rezultatelor campaniilor de marketing.
  • Monitorizarea și evaluarea performanței campaniilor, furnizând rapoarte periodice și recomandări pentru optimizare.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată într-un rol similar de cel puțin 5 ani.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Capacitatea de a dezvolta strategii creative și de a implementa campanii eficiente.
  • Cunoștințe solide în analiza datelor de marketing și în utilizarea instrumentelor specifice.
  • Experiență în coordonarea echipei de marketing.
  • Cunoașterea limbii engleze o sa fi un avantaj.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv, inclusiv bonusuri de performanță.
  • Oportunități de avansare și dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru dinamic și provocator.

Dacă sunteți un profesionist dedicat, cu experiență în marketing, vă invităm să ne trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa resurseumane@rodals.md.

resurseumane@rodals.md
078444488

Alte anunțuri publicate de această companie