Manager Financiar

Angajăm:

Căutam un Manager Financiar!

Vrei să începi o carieră în domeniul financiar?
Compania noastră în plină dezvoltare este locul ideal pentru a începe!

Oferim:

  • Stabilitate: Nu ai nevoie de experiență de muncă, oferim instruire și sprijin.
  • Echipă unită: Apreciem munca în echipă și creăm o atmosferă de sprijin reciproc.
  • Condiții confortabile: Birou în centrul orașului, program de lucru normalizat (de la 10:00 la 19:00).
  • Salariu va fi discutat cu candidatul la interviu.

Responsabilitățile tale:

  • Pregătirea rapoartelor financiare ale companiei.
  • Pregătirea rapoartelor pentru părțile interesate (investitori, creditori).
  • Calculul salariilor si evidenta absentelor angajatilor.

Calități personale:

  • Responsabilitate
  • Gândire analitică
  • Abilități de comunicare
  • Rezistență la stres

Daca vrei sa lucrezi intr-un mediu dinamic si prietenos, sa inveti si sa te dezvolti, asteptam CV-ul tau!
Trimite CV-ul cu mentiunea "Manager Financiar".

P.S.
Apreciem timpul tău, de aceea organizăm interviul în cel mai scurt timp posibil.
Nu avem un cod vestimentar, așa că vino la interviu în ceea ce te simți confortabil.

Te așteptăm în echipa noastră!

Alte anunțuri publicate de această companie