Consultant financiar-bancar clienți IMM (manager credite)

BC "Energbank" SA angajează:

pentru Sucursalele din municipiul Chișinău

Principalele atribuții:

  • Promovarea și vânzarea produselor/serviciilor bancare;
  • Analiza, evaluarea potențialilor clienți, prospectarea pieții;
  • Atragerea clienților IMM și Micro la deservire, consultarea și deservirea clienților IMM;
  • Elaborarea și prezentarea ofertelor clienților IMM;
  • Acordarea produselor creditare destinate clienților IMM;
  • Monitorizarea și administrarea portofoliului sucursalei/agenției de credite acordate clienților IMM;
  • Îndeplinirea obiectivelor comerciale stabilite;
  • Promovarea imaginii Băncii.

Cerințe faţă de candidați:

  • Studii superioare în domeniul economic/ medii de specialitate;
  • Experiență în domeniul bancar sau vânzări – preferabil;
  • Cunoașterea limbii române obligator, opțional a limbii ruse și engleze;
  • Orientarea spre client, rezultat și calitate;
  • Responsabilitate, atenție la detalii;
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Rezistență la stres și operativitate în lucru.

Beneficiile oferite de către bancă:

  • Salariu competitiv, bonus trimestrial în dependență de rezultatele obținute;
  • Formări şi team building-uri;
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică si profesionistă;
  • Oportunităţi de dezvoltare profesională şi perspective de creștere în carieră.

Persoanele interesate sunt invitate să prezinte CV-ul prin e-mail: hr@office.energbank.com.

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Nota: Datele cu caracter personal vor fi prelucrate de  către BC ”ENERGBANK” SA exclusiv în cadrul procesului de recrutare în conformitate cu prevederile legislației în vigoare. Aceste date nu vor fi transmise altor părți terțe fără acordul prealabil al subiectului datelor cu caracter personal.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide