Asistent Manager dep. BackOffice - 14000 lei | Помощник менеджера

Holdingul ,,Customagic” specializat în producerea și distribuirea produselor alimentare, unic de acest gen pe piața Republicii Moldova,  angajează în bază de concurs persoane active, sîrguincioase pentru postul de:

Despre companie: Corporatia “Customagic”este lider în vinzari a produselor alimentare pe piata din Republica Moldova; producator și distribuitor a mezelurilor si produselor din carne, marcile comerciale “ mezellini” “Zi de Zi”, ketchup “La Villa”; importator si distribuitor excluziv pentru marcile comerciale “Schogetten” “Махеевъ” “Aroma Grand” Aroma Gold” “Milestii Mici”, colaborăm cu peste 6000 puncte comerciale din toată țara.

Căutăm o persoană activă pentru a face parte din echipa de Marketing.

De ce să alegi să faci parte din echipa noastră?

  • Grafic stabil: L-V 9-18 oficiu nou in sec. Botanica, oferim transport de serviciu gratuit.
  • Abordare inovatoare: Suntem dedicați inovației și suntem deschiși la idei revoluționare.
  • Echipă unită: Lucrăm ca o familie și ne susținem reciproc în atingerea obiectivelor.
  • Dezvoltare profesională: Oportunitatea de a-ți dezvolta cariera într-un mediu în continuă evoluție.

Responsabilități principale:

  • Oferte comerciale la Markete a pozițiilor noi: analiză, preț, marjă.
  • Modificare preț la Markete: analiză, preț, marjă.
  • Analiza vânzărilor și crearea rapoartelor de vînzări.
  • Comunicarea cu Echipa de Vânzări: lucrul cu agenții - rute, inventariere.

Cerințe:

  • Studii relevante în marketing.
  • Abilități de analiză și planificare.
  • Capacitatea de a dezvolta produse inovatoare și strategii de prețuri competitive.

Dacă ești gata să-ți pui amprenta asupra strategiei noastre de marketing și să fii parte dintr-o echipă pasionată, trimite-ne CV-ul tău la hr@customagic.md și Adu-ți pasiunea și creativitatea în acest rol și ajută-ne să creștem și să strălucim!

Почему стоит выбрать нашу команду?

  • Стабильный график: Пн-Пт с 9:00 до 18:00, офис в новом здании в секции Ботаника, предоставляем бесплатный корпоративный транспорт.
  • Инновационный подход: Мы преданы инновациям и открыты к революционным идеям.
  • Единая команда: Мы работаем, как семья, и поддерживаем друг друга в достижении поставленных целей.
  • Профессиональное развитие: Возможность развивать свою карьеру в постоянно меняющейся среде.

Основные обязанности:

  • Торговые предложения для новых позиций на рынке: анализ, цены, маржа.
  • Анализ продаж и составление отчетов о продажах.
  • Взаимодействие с отделом продаж: работа с агентами - маршруты, инвентаризация.

Требования:

  • Соответствующее образование в области маркетинга.
  • Навыки анализа и планирования.
  • Способность разрабатывать инновационные продукты и конкурентоспособные ценовые стратегии.

Если вы готовы внести свой вклад в нашу маркетинговую стратегию и стать частью страстной команды, отправьте нам ваше резюме по адресу hr@customagic.md и приносите свою страсть и креативность в эту роль, чтобы помочь нам расти и сиять!

E-mail: hr@customagic.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide