Уборщица | Deridicătoare (Botanica) | Persoană de serviciu

Holdingul ,,Customagic” specializat în producerea și distribuirea produselor alimentare, unic de acest gen pe piața Republicii Moldova, angajează persoane sîrguincioase pentru postul de:

Ești energică și îți place ordinea, atunci te invităm la noi în echipă.

Îți oferim:

  • Salariu motivant achitat la timp;
  • Angajare oficială;
  • Pachet social complet;
  • Condiții bune de muncă în oficiu nou sec. Botanica;

Cerințe:

  • Studii medii;
  • Rezistență fizică;
  • Responsabilitate;
  • Punctualitate;
  • Disciplină.

Responsabilitățile postului:

  • Curățare uscată și umedă a podelelor cu utilizarea soluției;
  • Ștergerea prafului de pe suprafețele orizontale;
  • Eliberarea coșurilor de gunoi și înlocuirea sacilor menageri.

Grafic de lucru: 08.00-17.00; Luni - Vineri

Pentru mai multe detalii apelați numărul de telefon: 069666793.

Telefon:
 069666793

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide