Administrator magazin

TELEMARKET.MD – importator exclusiv şi distribuitor oficial în Republica Moldova a produselor de uz casnic, cosmetice, de curăţare, electrocasnice şi aparate de climatizare.
Colaborăm doar cu furnizori verificați și de încredere din Polonia, Germania, Turcia, P.R.C şi suntem distribuitori oficiali ai brandurilor “Best for You” “Zanussi”, ”RAF”,“Wokali”, “Kemei”, “Wellnax”, “Vatan”, “Oriense”, “Zambak”, “Pafilya” ş.a.
Echipa TELEMARKET este una calificată, întotdeauna la dispoziția clienților, ce vă oferă cu bucurie consultaţii, ajutandu-va să faceţi alegerea optimă.
Suntem hotărâţi să oferim în continuare servicii de cea mai înaltă calitate, combinând energia şi entuziasmul cu anii de experienţă.

În legatură cu largirea rețelei comerciale TELEMARKET anunțăm deschiderea postului vacant pentru funcția Administrator magazin.

Responsabilități:

  • Plasarea comenzilor de marfă
  • Organizarea și repartizarea lucrului în sala comercială
  • Pregătirea magazinului pentru promoții
  • Soluționarea întrebărilor apărute de la cumpărători
  • Adaptarea si instruirea noilor angajati

Cerințe:

  • Studii superioare – economie, comerț, administrare - este un avantaj;
  • Comunicare fluentă în limba română și rusă;
  • Experienta in vânzări este obligatorie, într-un post similar - este un avantaj;
  • Capacitatea de a organiza activitatea echipei și ziua personală de muncă;
  • Persoană amabilă, energică, flexibilă la graficul de muncă.

Garantăm:

  • Lucru într-o companie bine-cunoscută, stabilă;
  • Oportunitate de dezvoltare;
  • Angajare oficială și pachet social deplin;
  • Salariu motivant (discutat la interviu);
  • Echipa tânără prietenoasa;
  • Condiții de munca favorabile;
  • Reduceri corporative, compensarea costurilor de transport la locul de muncă.

Vă rugăm să expediați CV-ul cu menționarea postulului vacant dorit la adresa electronică office@telemarket.md.

Alte anunțuri publicate de această companie