Web Manager | Content Manager (Ciocana)

PernaMea te asteaptă în echipa sa!

Suntem în cautarea unui manager pentru internet magazinul www.pernamea.md - un magazin online cu produse pentru nou-născuți, copii și mame. Prezenta fizica este obligatorie.

Oferim:

  • Salariu stabil achitat la timp
  • Posibilitea de creștere pe plan profesional
  • Condiții de muncă confortabile alături de o echipă de colegi prietenoși
  • Biroul este situat în sectorul Ciocana al mun. Chisinau, bd Mircea cel Batrin 7
  • Grafic de muncă Luni-Vineri de la 8:30-17:00

Pe cine căutăm?
Căutăm un coleg căruia îi place să învețe lucruri noi, să comunice și care este întotdeauna pozitiv :)

Responsabilități:

  • Administrarea site-ului www.pernamea.md: organizarea lucrului echipei de content, plasarea contentului pe site-ul companie, actualizarea preturilor si stocurilor produselor pe site, etc.;
  • Gestionarea (administrarea) comenzilor on-line plasate pe site-ul companiei;
  • Gestionare mesajelor de pe pagina de Facebook si Instagram a companiei.

Cerințe:

  • Nivel avansat de scriere și vorbire în limba Română / Rusă;
  • Utilizator avansat al calculatorului si a retelelor sociale;
  • Utilizator încrezut MS Office (Excel, Word);
  • Punctualitate si atenție la detalii;
  • Experiența nu este necesară! Vă instruim și vă arătăm totul „de la zero”.

Expediați CV-ul dvs. la e-mail: info@pernamea.md, indicând poziția pentru care candidați.

Telefon: 068 780 580
E-mail: info@pernamea.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть