Vînzător-consultant Scule electrice

NANU MARKET SRL

19 Сентября 2024

Compania NANU anunță concurs pentru formarea unei echipe de:

Suntem în căutarea persoanelor ce vor ajuta clienții noștri în găsirea și alegerea produselor necesare.

Cerințe:

  • persoana dornică să învețe lucruri noi;
  • responsabil, amabil și se orientează spre client;
  • persoană pozitivă, încrezatoare în forțele proprii.

Responsabilități:

  • va oferi suport clienților în identificarea și alegerea produselor necesare;
  • va promova produsele companiei;
  • va urmări corectitudinea expunerii mărfii și a prețurilor pe raft;
  • va crea condiții optime pentru deservirea calitativă a clienților.

Beneficii:

  • Locația: str. Petricani 21;
  • Instruire și învățare;
  • Oportunități de carieră în cadrul unei companii prestigioase;
  • Posibilitate unei evoluții profesionale.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: angajare@nanu.md sau telefonați 062193193, 068222663.

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

E-mail: angajare@nanu.md
Telefon: 062193193 / 068222663

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть