Vânzător Consultant în magazin de bijuterii exclusiviste

Assist Match

1 октября 2024

AssistMatch - noi suntem o agenție de recrutare specializată în selecția de asistenți personali și personal administrativ.

Căutăm un Vânzător Consultant pentru clientul nostru, o companie specializată în producția și vânzarea bijuteriilor exclusiviste.

Cerințe pentru candidat:

  • Experiență în vânzări, preferabil în domeniul bijuteriilor sau produselor de lux.
  • Abilitatea de a procesa comenzile online prin intermediul rețelelor sociale și al site-ului companiei.
  • Abilități de consultare și deservire a clienților în magazin, oferind sfaturi despre gama de bijuterii disponibile.
  • Capacitatea de a oferi sugestii profesioniste privind stilizarea produselor.
  • Experiență în gestionarea stocurilor și actualizarea bazei de date a produselor.
  • Inițiativă și creativitate în organizarea unei prezentări atractive a produselor.

Responsabilități principale:

  • Deservirea clienților în magazin, oferindu-le asistență în alegerea produselor.
  • Consultarea și asistarea clienților, atât în magazin, cât și online.
  • Procesarea și expedierea rapidă a comenzilor plasate online.
  • Gestionarea stocurilor și monitorizarea inventarului.
  • Menținerea unui nivel ridicat de satisfacție a clienților și dezvoltarea relațiilor pe termen lung.

Condiții de lucru:

  • Program de lucru: 11:00 - 19:00, de luni până vineri.
  • Salariu: parte fixă + comision din vânzări + îndeplinirea KPI
  • Oferirea de instruire și oportunități de creștere profesională.

Trimiteți CV-ul la adresa de email indicată, menționând în subiectul mesajului denumirea poziției dorite "Vânzător Consultant în magazin de bijuterii."

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть