Tehnolog / Proiectant în secția producere mobilier

Invităm în echipă:

Cerințe:

  • Cunoștiinte tehnice și de proiectare mobilier (materiale, prelucrări posibile pe utilaje specifice industriei, feronerie și sisteme actuale);
  • Capacitate de lucru în programe 2D și 3D(BAZIS/CAD), desene tehnice;
  • Experiență în domeniul producției de mobilier;
  • Bune abilități de comunicare;
  • Persoană organizată, punctuală, serioasă.

Condiții:

  • Condiții bune de lucru (aparatură modernă; mediu curat);
  • Salariu achitat fără întârzieri;
  • Program de lucru full-time.

Responsabilități:

  • Urmărirea desfășurării proiectului;
  • Deseneaza, proiectează, redactează pe calculator proiectele pieselor ce trebuiesc executate în cadrul companiei;
  • Realizează desene 2D și 3D, conform măsurătorilor și dorințelor clientului;
  • Prezintă calculul necesar de material și accesorii specifice fiecărui proiect;
  • Comunicarea proiectelor în vederea intrării acestora în producție prin detalierea mobilierului proiectat;
  • Lansarea proiectelor în fabricație, urmărirea derulării acestora până la punerea în operă și finalizare.

Câteva cuvinte despre noi:

  • Mobildor este o Fabrică de mobilier de serie(Living-uri, Dulapuri, Birouri, bucătării și alte bunătăți).
  • Suntem o echipă de oameni tânără și voinică :)

Dacă simți că te potrivești, te așteptăm.

HAI să ne CUNOAȘTEM.

Expediați CV-ul cu poza la email: mobildoroffice@gmail.com  sau telefonați-ne: Ion 069165215

Telefon: 069165215
E-mail: mobildoroffice@gmail.com

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть