Tehnician Frigotehnist / Рефрижераторщик

Noi oferim:

  • Pachet social complet;
  • Stabilitate;
  • Lucrul într-o echipă tânără și prietenoasă.

Cerințe:

  • Preferabil studii tehnice medii;
  • Abilități de lucru cu instrumentele speciale;
  • 2 ani de experiență în domeniul sistemelor de aer condiționat;
  • Abilitatea de a diagnostica defecțiunile echipamentelor frigorifice;
  • Calități personale, precum: Onestitate, acuratețe, responsabilitate, sârguință, lucrul orientat spre rezultat.

Responsabilități:

  • Întreținerea și repararea echipamentelor frigorifice;
  • Repararea și întreținerea agregatelor frigorifice în magazine;
  • Deplasări pentru repararea și întreținerea agregatelor frigorifice;
  • Realimentare cu refrigerant și ulei.

Pentru informații suplimentare apelați: 068787733, Natalia.

E-mail: cariera@raservice.md
068787733

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть