Team-lider in mun. Bălți

Angajăm:

Cum funcționează: prin intermediul publicității online, clienții lasă o cerere de cumpărare cu numele și numărul lor de telefon, așteptând apoi apelul nostru.

Avem nevoie de un Team-lider in mun. Bălți, pentru lucrul pe proiect, care va asigura funcționarea reușită a companiei.

Responsabilitati:

  • Organizarea activității echipei de operatori (elaborarea graficelor de lucru, controlul respectării regulilor și procedurilor companiei, controlul îndeplinirii KPI-urilor echipei, raportarea la cererea conducătorului);
  • motivarea angajaților și asigurarea feedback-ului, comunicarea deciziilor și dispozițiilor conducerii companiei către angajați;
  • Pregătirea operatorilor echipei ținând cont de calitatea comunicării cu clienții și rezultatele monitorizării
  • analiza cazurilor problematice în activitatea operatorilor;
  • Crearea unui climat pozitiv în colectiv, formarea unei atitudini pozitive față de brandul companiei.

Responsabilități funcționale:

  • Munca pentru construirea unei echipe puternice și eficiente.
  • Menținerea unui climat de lucru confortabil în grup, organizarea de întâlniri individuale/grup cu operatorii.
  • Motivarea angajaților pentru atingerea obiectivelor/stabilirea de obiective noi.
  • Stimularea la muncă, controlul disciplinei.
  • Asigurarea procesului de adaptare în echipă pentru operatorii noi.
  • Învățarea operatorilor algoritmilor de vânzare, precum și schemelor actuale în funcție de tipurile de vânzări, produse noi, furnizarea de informații suplimentare (inclusiv despre boli) în contextul nișei produsului, pentru îmbunătățirea lucrului cu clienții pe linie.
  • Analiza indicatorilor operatorului în contextul nișelor/țărilor/tipurilor de vânzări, identificareazonelor problematice ale operatorului.
  • Furnizarea de recomandări operatorilor pentru îmbunătățirea indicatorilor de vânzare.
  • Ascultarea convorbirilor operatorilor.
  • Controlul tehnic al operatorilor în timpul muncii.

Disciplină/administrare:

  • Controlul efectuării turelor de către operatorii echipei.
  • Prezența în ture conform graficului.
  • Conducerea corectă a graficelor de lucru ale operatorilor.
  • Coordonarea activității biroului: asigurarea curățeniei și ordinii în birou

Cerinte:

  • Experiență- prezența experienței va fi un avantaj;
  • Limbă: rusă, română, ucraineană (va fi un avantaj);
  • Cunoștințe de programe: CRM, Voip;
  • Experiență în construirea unei echipe eficiente de operatori de call-center;

Ești candidatul nostru dacă:

  • Ai experiență în gestionarea unei echipe de operatori;
  • Ești o persoană flexibilă și comunicativă;
  • Ai abilități de lider bine dezvoltate;
  • Știi să îți organizezi timpul de lucru și să repartizezi sarcinile subordonaților;
  • Știi exact cum să instruiești un operator pentru a-i îmbunătăți eficiența;
  • Salariul (partea fixa+ bonusuri).

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть