Sudor / Cварщик

Carmez Processing SRL

9 Сентября 2024

Anunță suplinirea postului vacant:

Cerințe și responsabilități:

  • Studii medii de specialitate;
  • Experiență de cel puțin 2 ani în domeniul sudurii ;
  • Cunoștințe de bază în domeniul montării și sudarea cu argon;
  • Sudarea țevelor sub presiune, montarea carcaselor necesare.

Beneficii:

  • Salariu motivant și plătit la timp;
  • Angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social integral;
  • Concediu de odihnă anual plătit (28 de zile);
  • Concedii medicale plătite;
  • Prînz gratuit.

CV-urile pot fi expediate pe adresa: marjinean.cristina@farmmeatgroup.md
Tel. de contact: 060690077

Требования и обязанности:

  • Среднее специальное образование;
  • Опыт работы не менее 2 лет в области сварки;
  • Базовые знания в области сборки и аргонная сварка;
  • Сварка напорных труб, установка необходимых корпусов.

Преимущества:

  • Мотивирующая заработная плата и выплата вовремя;
  • Официальное трудоустройство и полный социальный пакет;
  • Оплачиваемый ежегодный отпуск (28 дней);
  • Оплачиваемый медицинский отпуск;
  • Бесплатный ланч.

Отправьте свое резюме на адрес электронной почты: marjinean.cristina@farmmeatgroup.md
Телефон: 060690077.

E-mail: marjinean.cristina@farmmeatgroup.md
Telefon: +37360690077

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть