Specialist serviciu clienți

Oculeus IT Services face parte din Oculeus Germany, developer de frunte pe piața internațională a instrumentelor de operare voce.

Suntem în căutarea unui specialist pentru serviciul clientelă, care să devină parte a echipei noastre internaționale.

Responsabilități:

  • Promovează produsele Companiei și suportă clienții
  • Răspunde la solicitările clienților și se implică în rezolvarea problemelor semnalate
  • Testează și promovează aplicațiile noi
  • Menține procesul de dezvoltare internă

Cerințe:

  • Studii universitare complete sau nefinisate in Tehnologii informaționale/Telecomunicații.
  • Cunoștințe avansate de operare pe calculator. Bune cunoștințe de operare a aplicațiilor Office.
  • Fluență în limba română, rusă și engleză.
  • Nu este necesară experiența anterioară, candidatul va fi ajutat să-și dezvolte abilitățile.
  • Bune capacități analitice.
  • Automotivat, deschis noutăților, dornic să învețe lucruri noi.

Următoarele aptitudini vor fi considerate un avantaj:

  • Cunoștințe elementare de SQL, Linux.
  • Cunoștințe de limbă germană sau spaniolă.
  • Experiență anterioară într-un Call Center sau Serviciu Clenți.

Ce vă oferim noi:

  • Un salariu competitiv
  • Un mediu de lucru modern și confortabil
  • Pachet social complet
  • O echipă mică și prietenoasă de profesioniști
  • Program de lucru flexibil

Mai multe informații despre Compania noastră le puteți găsi pe site-ul nostru: www.oculeus.com.

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul Dvs. la adresa de email: test_its@oculeus.com.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть