Specialist Resurse Umane

Banca Comercială din Republica Moldova angajează:

Responsabilităţi principale:

  • Gestionarea procesului de recrutare și selectare de personal calificat (plasarea anunturilor de angajare pe paginile de specialitate și de socializare, selecția CV-urilor potrivite, procesarea apelurilor telefonice/petrecerea interviurilor);
  • Asigurarea fluxului de candidați calificati pentru funcțiile vacante;
  • Monitorizarea integrării noilor angajați;
  • Organizarea proceselor privind relatiile de munca (angajare, permutare de personal, incetarea contractului individual de munca, modificarea conditiilor contractuale);
  • Perfectarea și evidența concediilor (concedii anuale, suplimentare, neplătite și sociale);
  • Asigurarea întocmirii, evidenței și păstrării dosarelor personale ale angajaților, etc.

Cerinţe faţă de candidat:

  • studii superioare;
  • experienţa la un post similar minim un an;
  • cunoaşterea perfectă a limbilor română și rusă, engleza va constitui un avantaj;
  • excelente abilităţi de comunicare şi organizare;
  • operare PC MS Office la nivel avansat;
  • responsabilitate, onestitate.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa: hr@ecb.md, tel. 022500-203, 022500 - 103.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa:
hr@ecb.md
Tel.: 022 500-203, 022500-103

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть