Specialist Marketing

Dorești să devii parte a Echipei RunPay Moldova?
 Încurajăm STUDENȚII talentați să facă parte
dintr-o Echipă de profesioniști!

Oferim:

  • Part-Time JOB
  • Regim de muncă Hybrid (2 zile în oficiu+3 zile la distanță)
  • Dezvoltarea profesională
  • Pachet social complet
  • Salariu motivant
  • Oficiu confortabil

Locația: sect. Botanica, str. Aleea Gării 42

Responsabilități:

  • Elaborarea textelor publicitare si informative cu Chat GPT și IA
  • Acumularea și validarea informațiilor
  • Identificarea informației solicitate, analiza pietei
  • Elaborarea rapoartelor conform indicatorilor solicitați

Cerințe:

  • Studii superioare incomplete/Master în Marketing
  • Abilități excelente de analiză
  • Persoană dinamică, energică, creativă, comunicabilă
  • Abilități de comunicare verbală și scrisă în limba română și rusă
  • Cunoștințe PC, Microsoft Office
  • Dorința de instruire în activitatea cu Chat GPT și IA
  • Colaborare strânsă cu departamentul vânzări
  • Experiență în activități extracuriculare
  • Orientare spre rezultat

Ești interesat/ă? Expediază acum CV-ul cu poză la: hr@paymaster.md marketing@paymaster.md

cu menționarea: “Specialist Marketing“

0 685 44 755

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть