Specialist HR

Rețeaua STAR KEBAB este în permanență dezvoltare, la fel și echipa noastră crește continuu! Devino parte din familia Star Kebab!

Se caută un Specialist HR pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău. Aceasta este o poziție full-time, ideală pentru cei la început de carieră în domeniul resurselor umane.

Beneficiile Oferite:

  • Lucru într-o echipă unită, puternică, bine calificată și orientată către obiective comune;
  • Oportunități de avansare în carieră;
  • Traininguri pentru dezvoltarea personală și profesională.

Cerințele Postului:

  • Studii superioare în domeniul resurselor umane, psihologia muncii sau management;
  • Persoană energică, perseverentă și orientată spre performanță și rezultate;
  • Abilități de planificare și coordonare a procesului de lucru;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă (cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj).

Responsabilități:

  • Organizarea procesului de recrutare și selecție pentru posturile vacante;
  • Coordonarea procesului de adaptare și integrare a noilor angajați;
  • Oferirea de suport și implicare în procesul de motivare și evaluare a angajaților;
  • Gestionarea canalelor de recrutare;
  • Postarea anunțurilor de angajare.

Convorbirile vor fi programate după evaluarea CV-urilor.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul la adresa hr@starkebab.md, specificând poziția pentru care aplică.

E-mail: hr@starkebab.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть