Șofer autocamion

„WeTrade” S.R.L. este unul dintre cei mai mari operatori ai pieţei de seminţe ale plantelor tehnice, mijloace de protecţie a plantelor, tehnică agricolă şi consultanţă agronomică din Moldova.

Scopul de bază al companiei „WeTrade” S.R.L. constă în sporirea eficienţei proceselor de producere în agricultură, şi anume prin implementarea tehnologiilor performante de cultivare a culturilor agricole, care permit partenerilor companiei de a obţine recolte mari, asigurând totodată o atitudine grijulie faţă de pământ şi mediu. În prezent compania „WeTrade” S.R.L. colaborează activ cu peste 450 de întreprinderi agricole din Republica Moldova.

În legătură cu creșterea volumului de muncă la depozitul companiei situat in or. VATRA, suntem în căutarea unui nou coleg de serviciu pentru poziția de:

Cerinte:

  • Permis de conducere (cat.B,C,E);
  • Experiența de muncă în funcții similare – 2-3 ani;
  • Apt din punct de vedere medical;
  • Responsabilitate și seriozitate.

Responsabilități:

  • Activitate de transportare a mărfii de la depozitul companiei către clientii aflați în regiuni (raioanele R.Moldova);
  • Asigurarea respectării regulilor si termenilor de transportare a marfurilor;
  • Păstrarea camionului conform cerințelor de întreținere;
  • Întocmirea și prezentarea la timp a documentației de transport și de evidență a carburanților.

Condiții:

  • Salariu fix de la 12 000 lei netto cu bonus in funcție de rutele efectuate, achitat stabil și la timp;
  • Angajarea oficială conform prevederilor legale în vigoare;
  • Compensarea cheltuielilor de deplasare la serviciu;
  • Posibilitatea de integrare într-o echipă ambițioasa și profesionistă;
  • Evenimente corporative, cadouri ocazionale.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul pe email-ul – hr@wetrade.md.
Tel. de contact: 079 011 825.

E-mail: hr@wetrade.md
Telefon: 079 011 825

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть