Șef de tură în producție | Руководитель производственной смены

Compania "Oiltech" angajează
Компания "Ойлтех" приглашает на работу

Cerințe:

  • Capacitate bună de comunicare şi relaţionare;
  • Cunoştinţe operare PC;
  • Abilităţi de evaluare a performanţelor pe baza de criterii obiective, tehnice;
  • Orientare spre îndeplinirea obiectivului / sarcinii;
  • Dorinţa de a se dezvolta la locul de muncă;
  • Disponibil(ă) de a lucra în 3 ture ( 7:00-14:30, 14:30-22:00, 22:00-7:00).

Responsabilități:

  • Coordonează activitatea de producție a personalului de-a lungul schimbului in care lucrează;
  • Respectă prevederile sistemului de management al calităţii şi siguranţei produsului;
  • Răspunde de asigurarea conformităţii activitații de producție.

Oferim:

  • Loc de muncă stabil;
  • Angajarea oficială comform Codului Muncii al RM;
  • Alimentarea gratuită;
  • Salariu motivant si bonusuri de performanta;
CV-urile sînt recepționate la poșta electronică: hr@oiltech.md
Site-ul companiei: https://oiltech.md
Tel.: 069502503
Adresa: Botanica, str. Salcâmilor 5, Chișină

Требования:
  • Хорошие коммуникативные навыки;
  • Знание работы с ПК;
  • Способность оценивать работу на основе объективных, технических критериев;
  • Ориентация на достижение цели/задачи;
  • Готовность развиваться в процессе работы;
  • Возможность работать в 3 смены (7:00-14:30, 14:30-22:00, 22:00-7:00).
Обязанности:
  • Координировать производственную работу персонала в течение всей рабочей смены;
  • Соблюдает системы менеджмента качества и безопасности продукции;
  • Отвечает за обеспечение соответствия производственной деятельности.
Мы предлагаем:
  • Стабильную работу;
  • Официальное трудоустройство в соответствии с Трудовым кодексом РМ;
  • Бесплатное питание;
  • Мотивирующую зарплату и премии по результатам работы.
Резюме принимаются по электронной почте: hr@oiltech.md
Сайт компании: https://oiltech.md
Тел: 069502503
Адрес: Ботаника, ул. Салкамилор, 5, Кишинев

Site-ul companiei: https://oiltech.md
Веб-сайт компании: https://oiltech.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть