Sales Manager - Limba Italiană | Germană | Portugheză | Spaniolă

Compania Target MD este o companie inovatoare specializată în furnizarea de servicii de înaltă calitate în domeniul financiar. Ne angajăm să oferim clienților noștri o abordare personalizată și un serviciu impecabil, iar pentru aceasta avem nevoie de lideri în vânzări.

Poziții disponibile:

  • Manager de Vânzări
  • Lider de Echipă
  • Manager de Retenție

Responsabilități:

  • Să efectuați consultanțe de înaltă calitate despre produsele și serviciile noastre, identificând nevoile clienților.
  • Să realizați vânzări și să atingeți obiectivele stabilite.
  • Să mențineți un nivel ridicat al serviciului și să stabiliți relații pe termen lung cu clienții.

Cerințe:

  • Experiența în vânzări sau cu clienții va fi un avantaj.
  • Disponibilitatea de a învăța și de a crește.
  • Abilități de comunicare sigure și capacitate de negociere.
  • Capacitatea de a lucra în multitasking.
  • Dorința de a crește și de a atinge noi culmi în carieră.

Condiții:

  • Salariu fix începând de la 1000 $ + % și bonusuri pentru vânzări.
  • Loc de muncă într-un birou situat în centrul Chișinăului.
  • Program fix între orele 10:00 și 20:00.

Dacă ești ambițios, cu perspective mari și dorești să atingi un venit de 2500-3000 $, TE AȘTEPTĂM!

Trimite CV-ul tău la: yana.hr.md@gmail.com
Sau sună la numărul: +373 78 403 582, Iana

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть