Recepționist(ă)

Angajăm:

Căutăm un membru dedicat și pasionat să se alăture echipei noastre în calitate de Receptionist(ă) Clinică Stomatologică

Descrierea poziției:

Ca Receptionist Clinică, vei fi fața și vocea clinicii noastre. Vei avea un rol esențial în crearea primei impresii pozitive pentru pacienți și vizitatori.

Responsabilitățile tale vor include:
  • Primirea pacienților și a vizitatorilor cu amabilitate și profesionalism.
  • Gestionarea programărilor și confirmarea acestora prin telefon.
  • Asigurarea că programul clinicii este organizat și eficient.
  • Răspunderea la apelurile telefonice și la întrebările pacienților într-un mod informativ.
  • Asigurarea completării corecte a contractelor, formularelor și a documentelor necesare.
  • Colaborarea strânsă cu echipa medicală și administrativă pentru a asigura un flux de lucru eficient.
Cerințe:
  • Experiență anterioară în poziții de primire sau servicii pentru clienți reprezintă un avantaj.
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
  • Atitudine pozitivă și orientare către clienți.
  • Cunoștințe de bază în utilizarea Sistemului CRM și a sistemelor de programări.
  • Pasiune pentru domeniul medical și dorința de a învăța și dezvolta abilități noi.
Ce oferim:
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dedicată într-o clinică de top.
  • Mediu de lucru prietenos și profesionist.
  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii adiționale.
Dacă ești o persoană energică, cu un simț al responsabilității și aprofundat în relații interpersonale, te încurajăm să ne trimiți CV-ul la adresa hr.orthodontica@gmail.com.

Așteptăm cu nerăbdare să cunoaștem viitorul membru al echipei noastre!

Nota: Toate aplicațiile vor fi tratate cu confidențialitate. Doar candidații selectați pentru interviu vor fi contactați.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть